Компанія ТОВ «ТД «АМТ» висловлює вдячність користувачам за відвідування і прояв інтересу до веб-сайтів та продуктів компанії.
Захист конфіденційності персональних даних користувача під час використання веб-сайтів компанії особливо важливий для нас.
З огляду на це, будь ласка, прийміть до відома наступну інформацію.


Анонімність збору даних


Якщо не передбачено інше, веб-сайти компанії можна відвідувати без вказівки персональної інформації. ТОВ «ТД «АМТ» визначає тільки назву інтернет-провайдера, веб-сайт, з якого користувач зайшов на веб-сайт концерну, а також відвідані сторінки веб-сайту Motorni.
Ця інформація аналізується для отримання статистичних даних. При цьому анонімність користувача зберігається.Збір та обробка персональних даних


Збір персональних даних здійснюється тільки у разі їх добровільного надання, наприклад, під час зазначення у договорі, під час проведення опитувань або реєстрації для отримання індивідуалізованих послуг. У разі оформлення підписки на індивідуалізовані послуги ТОВ «ТД «АМТ» вказані під час реєстрації дані будуть використані (за згодою користувача) для стимулювання продажів і маркетингових досліджень, а також для того, щоб електронні послуги концерну точніше відповідали потребам користувачів.
Крім того, за згодою користувача ТОВ «ТД «АМТ» використовує переглянуту ним на сайтах концерну інформацію для створення профілю користувача з метою надання користувачеві реклами, що відповідає його потребам.
Ця інформація передається зашифрованою для запобігання використанню її третіми особами. Обробка персональних даних користувачів здійснюється у межах України.Використання і передача персональних даних


Якщо користувач не дав згоду на використання даних з іншою метою, персональні дані, зібрані на веб-сайтах ТОВ «ТД «АМТ», будуть використовуватися тільки для виконання договорів та обробки запитів користувача. Крім цього, за згодою користувача його персональні дані використовуватимуться для стимулювання продажів, маркетингових досліджень і надання користувачеві індивідуалізованих електронних послуг ТОВ «ТД «АМТ», що найточніше відповідають його потребам. Будь-яке використання персональних даних для надання індивідуалізованої реклами відбуватиметься лише за згодою користувача.Індивідуалізована онлайн-реклама


Індивідуалізована (цільова) онлайн-реклама дає змогу рекламодавцям виявляти користувачів для розсилки реклами і розподіляти їх за цільовими групами. На підставі цієї інформації користувач отримуватиме рекламу, що відповідає його потребам та інтересам.
Під час відвідання веб-сайту ТОВ «ТД «АМТ» cookie-файл буде зберігатися у комп'ютері користувача. Cookie-файл містить інформацію про активність користувача на відвідуваних сайтах (звичний серфінг, вкладені сторінки відвідуваних інтернет-пропозицій, переходи по рекламних банерах тощо).
На підставі цих даних створюється профіль з іменем, який не дозволяє встановити особу користувача і тим самим виключає розкриття персональних даних. За згодою користувача ТОВ «ТД «АМТ» може передавати персональні дані користувача своїм дочірнім компаніям та обраним користувачем партнерам ТОВ «ТД «АМТ» (автосалонам і сервісним центрам).
Передача даних третім сторонам неможлива.
Користувач має право відкликати свою згоду будь-якої миті шляхом письмового звернення на адресу компанії.


+
Зв'язатися з нами

Для зв'язку з нами достатньо заповнити Ваше ім'я та номер телефону.
Менеджер зателефонує Вам якнайшвидше