Зустрічайте ZEEKR 001 - MOTORNI

Зустрічайте ZEEKR 001

ZEEKR 001 - Це перша модель нового суббренду холдингу Geely, який призначений для найдорожчих електромобілів преміум-сегменту. І виявилося, що цю заяву варто розглядати не лише за мірками китайського ринку.

Перші дві літери назви Zeekr утворені від слів "zero emission" ("нульовий викид"), у третій літері зашифровано послання "Electric-Evolution-Era", а закінчення "kr" – це позначення криптону, благородного газу без кольору, смаку та запаху, назва якого з грецької перекладається як «прихований» чи "секретний"

Вже створено окремий підрозділ Zeekr Smart Technology Co., а випускати моделі Zeekr будуть на головному підприємстві Ханчжоу, де розташована штаб-квартира холдингу Geely.

салон електромобіля Lynk & Co Zero.
Cалон електромобіля Lynk & Co Zero.

Zeekr 001 - це серійна версія торішнього концепт-кара Lynk & Co Zero, причому автомобіль майже не змінився. Збережено і характерний дизайн, притаманний моделям Lynk&Co, і навіть безрамкові двері з висувними ручками. А за форматом та розмірами «нуль нуль перший» близький до п'ятидверки Porsche Taycan Cross Turismo, тільки без зайвого позашляхового обважування.

У вас є питання? Напишіть нам!

0/3500
Як з Вами зв’язатись?
+
Зв'язатися з нами

Для зв'язку з нами достатньо заповнити Ваше ім'я та номер телефону.
Менеджер зателефонує Вам якнайшвидше